Everything about Everything

Чотири тисячі Санта- Клаусів пробігли вулицями Сіднея
У перший день зими Санта-Клауси всього світу починають готуватися до Різдва. Традиційні дарувальники подарунків в західноєвропейській і північноамериканській традиції, вони мають збираються на обов'язкові до відвідування зльоти як, наприклад, у Німеччині, або добровільні благодійні забіги, як в Австралії - повідомляє Reuters.

Старт передсвятковій гонці дали в Сіднеї масовим забігом Санта-Клаусів. Чотири тисячі людей приміряли на себе бороду й червоний костюм казкового персонажа для того, щоб зібрати грошей на різдвяні подарунки дітям. Подібні забіги пройшли й в інших австралійських міста - Брісбені, Мельбурні та столиці Канберрі. Організатори розраховують зібрати більше двохсот тисяч доларів.

А в Берліні тим часом пройшов зліт справжніх Сант: близько двохсот професійних різдвяних дарувальників зібралися обговорити свої робочі питання.

На зльоті Санти також можуть вибрати собі напарницю-ангела для святкового шоу, порадитися щодо подарунків і просто розслабитися і зібратися з духом перед початком довгих різдвяних свят.Создан 07 дек 2013